top of page

הכל אודות שרירי הבטן

סדנה העורכת היכרות מעמיקה עם מבנה שרירי הבטן ופעולתם, ניתוח תרגילים נפוצים לחיזוק שרירי הבטן והבנת הטעויות השכיחות. הסדנה מקנה כלים לניתוח תרגילי בטן. והבונוס הגדול – העשרת אוצר התרגילים תוך התנסות במבחר גדול ועשיר של תרגילים מקוריים ויעילים לחיזוק נכון של שרירי הבטן.

סדנה שהיא חובה לכל מורה ומאמן ולכל מי שמתאמן ורוצה לעשות זאת נכון.

הכל אודות שרירי הבטן

יציבה נכונה וליקויי יציבה

מאפייני היציבה האנושית המייחדת אותנו מכל בעלי החיים האחרים. מהי יציבה, מה הם הקריטריונים המגדירים יציבה כטובה ואיך בודקים יציבה. מתי מוגדרת יציבה מסויימת כיציבה לקויה ומהם גורם להיווצרות ליקויי יציבה. היכרות עם ליקויי היציבה השכיחים - מאפיינים, סימפטומים, גורמים, טיפול וסיכוי לשיפור. מבחני יציבה לאיתור ליקויים ולאיתור הגורמים להיווצרותם.

סדנה לאנשי מקצוע מתחום הפעילות הגופנית ומתחום הטיפול

יציבה נכונה וליקויי יציבות

תנועה במחשבה תחילה

קורס העורך הכרות מעמיקה עם צרכי המפרקים וקבוצות השרירים השונות כתוצאה מהשימוש היום יומי בגוף. בקורס לומדים לנתח תרגילים קיימים ומוכרים ולברר האם עונים למטרה לשמה ניתנו ועושה סדר במה שנדמה מובן מאליו ולא תמיד באמת נכון. על בסיס ההבנה האנטומית/קניזיולוגית/ביומכנית של עבודת הגוף לומדים לבנות מערך תרגילים מדוייק למטרות ספציפיות. הבונוס - העשרת אוצר התרגילים בתרגילים איכותיים, מדוייקים ופשוטים "שעובדים נכון".
קורס מקצועי לאנשים מתחום הפעילות הגופנית, לפיזיותרפיסטים ולמרפאים בעיסוק וגם לספורטאים.

תנועה במחשבה תחילה

ישיבה פעילה - כיסא זה כל הסיפור

הרצאה משולבת בהתנסות מעשית המציגה אפשרויות לתנועה גם תוך כדי ישיבה על כיסא - כדרך לשיפור איכות החיים בבית, בעבודה ובמצבים מיוחדים ביום יום (עבודה ממושכת בישיבה, נהיגה, טיסה ועוד...).
מתאימה לכל אחד החי שעות רבות באורח חיים יושבני וממעט בתנועה.

ישיבה פעילה - כיסא זה כל הסיפור

סוד ההליכה - למה טוב ללכת

הרצאה.
אם חיפשתם דרך לעשות פעילות גופנית שתהיה לכם נעימה וגם תואיל לבריאותכם – זו הדרך!
ההרצאה מתמקדת בפעילות אירובית מתונה שיכולה לשפר באופן משמעותי את הבריאות ואת איכות החיים. מדובר בפעולה  פשוטה וטבעית המשפיעה לטובה כמעט על כל מערכות הגוף, וגם על הנפש. זו הפעילות הגופניות הבטיחותית ביותר שניתן לבצע. אין בה כמעט סיכונים והיא מתאימה לכל רמת כושר ולכל גיל.
הרצאה שלא תשאיר אתכם אדישים, תגרום לכם להתחיל לזוז וגם תלמד אתכם איך עושים זאת!!
מתאימה לכל אחד בכל מקום ובכל גיל.

סוד ההליכה - למה טוב ללכת

לחיות בשלום עם הגב

הרצאה משולבת בהתנסות מעשית.
למעלה מ- 85% מהאוכלוסייה סובלים מכאב גב תחתון בשלב זה או אחר בחייהם. אם מוסיפים לו גם את כאב הגב העליון, מגיעים ל- 100%.
כאבי גב אינם גזירה! את רובם אפשר למנוע!
בהרצאה נעשה היכרות עם הגורמים לכאבי הגב ונבין מהן נקודות התורפה המביאות אותנו למקום הזה. תקבלו מבחר טיפים להתנהגות ביום יום שיקטינו את הסיכון להתפתחות כאבי גב ותלמדו גם מה לעשות כשכואב.
וגם תתנסו בכמה תרגילים פשוטים הדורשים מאמץ קטן אבל עושים שינוי גדול.
יכולה להינתן כסדנא בודדת או כסדרה של מספר מפגשים.

לחיות בשלום עם הגב

ניהול בכושר - סדנה לאנשים שעבודתם כרוכה בשעות רבות של ישיבה

סדנא המציגה דרכים לשמירה על הכושר ועל הערנות למרות הישיבה הממושכת ושעות העבודה הרבות​​
סדנה המלמדת איך ניתן לתחזק את הגוף במגבלות הזמן, המקום והכיסא וגם איך ניתן באמצעות התנועה לשמור על ערנות ולהגביר את התפוקה. באמצעות הסדנה תבינו איך מונעים תחושות אי נוחות בעבודה ואיך אפשר לעבור את היום עם נזק מזערי לגוף. וגם תקבלו טיפים קטנים שיעשו לכם שינויים גדולים. 

מתאים לאנשים העובדים שעות רבות בישיבה וזקוקים לרענון ולחילוץ עצמות – מנהלים, פקידים, אנשי היי טק ועוד..

ניהול בכושר
bottom of page